Toelichting

In het Cultuurhuis maakt een groot aantal verenigingen en organisaties gedurende een heel jaar gebruik van een of meerdere ruimtes. Door met de cursor op één van onderstaande logo’s te gaan staan, ziet u in welk lokaal en op welk tijdstip de vereniging of organisatie aanwezig is.

Over de activiteiten van elke vereniging of organisatie zou in deze website beknopte informatie verstrekt kunnen worden. Echter kan elke vereniging en organisatie het beste zelf meer uitgebreide en interessante informatie verstrekken. Door op het betreffende logo te klikken krijgt u de website van de vaste gebruiker.

Muziek
Beeld
Toneel
Cultuur
Erfgoed
Dans
Maatschappelijk

Mannenkoor Concordia
logo-concordia
Lokaal 1.20
d0. van 19.00 – 22.00 uur
ERSA Filmclub
logo-ersa
Clubzaal (1a)
Iedere di. + 4e ma. + 3e wo. van de maand
van 19.30 – 23.00 uur
Drie Maal Plankenkoorts
logo-dxp
Lokaal 1.04, 23
vrij. van 09.00 – 17.00 uur
Cultuur Verbindt Roosendaal
logo-CVR
Lokaal 1.19
ma., di., do.
van 09.00 – 17.00 uur
Heemkundekring De Vrijheyt van Rosendale
logo-heemkunde
Clubzaal (1a), 3, 11, 17
di. van 13.30 – 17.00 uur
1e za. van de maand van 10.00 – 12.00 uur
Het Dansatelier
Lokaal 1.14
ma,  di, do, vrij van 16.00 – 20.00 uur
wo. en za. van 13.30-19.00 uur
Kids & Coach
logo-kc
Lokaal 2, 12, 12a, 13, 1.12
di. t/m za.
van 08.30 – 17.30 uur

Popkoor SKOOR
logo-skoor
Lokaal 1.17
ma. van 20.00 – 22.30 uur
BeeldCollectief WestBrabant
logo-bcbw
Lokaal 1.05
di. van 19.00 – 22.00 uur
Theatergroep Respect
logo-respect
Lokaal 22
wo. van 18.30 – 22.30 uur
Alliance Française
lokaal 1.06 en 1.09
ma, do avond
di. en do. ochtend
Modelspoor vereniging Post B
logo-msv
Lokaal 1.02
di. en do.
van 19.00 – 22.00 uur
Spotlight Team International Art
lokaal 1.18
ma t/m vrij
12.30 – 17.30 uur
Stichting Taalhuis
logo-taalhuis
Lokaal 18, 1.01, 1.07, 1.09, 1.12, 1.13, 1.06, 1.08
ma. en wo.
van 09.30 – 11.30 uur

Chanteymen
Lokaal 28
do. van 20.00 – 22.30 uur
Digital Creativity
logo-cg
Lokaal 1.08
ma. t/m do.
van 09.30 – 23.00 uur
Invitéater
logo-pk
Lokaal 22
do. van 18.30 – 22.00 uur
School voor de Kunsten
Lokaal 14, 15, 19
voor dagen en tijden
zie de website van de School
The Rainbows
Repetitielokaal
do. van 19.00 – 21.00 uur
Stichting Leergeld
logo-leergeld
Lokaal 1.01
ma. van 08.00 – 15.00
wo. van 08.00 – 13.00 uur

Zingen voor je Leven Roosendaal
logo-ZingenVoorJeLeven
Lokaal 1.17
wo. van 13.00 – 15.00 uur
Fotogroep ‘t Statiefje
logo-statiefje
Clubzaal (1a)
do. van 19.30 – 21.30 uur
Roosendaals Toneel
logo-rt
Lokaal 23
ma. jeugd van 16.00 – 18.00 uur, volwassenen van 18.30 – 22.30 uur
Judith’s Design
lokaal 1.10
do. van 18.30 – 21.00 uur
QoqoDans
logo-QoqoDans
lokaal 1.11.
ma. t/m vrij. van 19.30 – 21.30 uur
Stichting Paul
logo-paul
Lokaal 1.03
wo. en vrij.
van 13.00 – 17.00 uur

Shantykoor ‘t Craeyenest
logo-Craeyenest
Lokaal 1.17
wo. van 19.00 tot 22.00 uur
Stichting JONG!
logo-jong
Lokaal 22, 23
zo. van 08.30 – 17.00 uur
Agnes Hendriks
logo-AgnesHendriks
Clubzaal (1a)
wo. van 09.00 – 14.00 uur